فروش عمده ظروف سرامیکی در طرح های متنوع

ظرفهای از جنس سرامیک خاک رس هستند. ما با فروش عمده ظروف سرامیکی در طرح ها و رنگ های متنوع در خدمت شما هستیم. سعی داریم ضمن حفظ کیفیت، با قیمت مناسب زمینه ی رضایت شما را فراهم کنیم. ظرفهای سرامیکی علاوه بر این که زیبایی منحصر به فردی دارند، برای استفاده در طبخ و نگه داشتن غذا نیز کاربرد بسیاری دارند.

این روزها ظروف سرامیکی در سرتاسر جهان از محبوبیت ویژه ای برخوردارند. ظروف سرامیکی از جنس سرامیک خاک رس هستند. ما با فروش عمده ظروف سرامیکی در طرح ها و رنگ های متنوع در خدمت شما هستیم. سعی داریم ضمن حفظ کیفیت، با قیمت مناسب زمینه ی رضایت شما را فراهم کنیم. ظرفهای سرامیکی علاوه بر این که زیبایی منحصر به فردی دارند، برای استفاده در طبخ و نگه داشتن غذا نیز کاربرد بسیاری دارند. ظرفهای سرامیکی خاصیت نچسب بودن را دارا هستند و می توانند دمایی بیش از دو هزار درجه را نیز تحمل کنند. یکی دیگر از حسن های ظرفهای سرامیکی این است که می توان از آن ها در داخل فر و مایکروویو استفاده کرد در صورتی که بیشتر ظروف این ویژگی را ندارند. دوام این ظروف بسیار بالا است و در اثر حرارت تغییر شکل و کیفیت نخواهند داد. هم چنین در ساخت ظروف سرامیکی از مواد شیمیایی خطرناک و سمی استفاده نمی شود. هنگام شست و شو نیز قطعا متوجه تفاوت این دسته از ظروف با بقیه خواهید شد. زیرا بسیار آسان لکه های غذا از روی آن ها پاک می شود. برخی از این ظروف در برچسبی که روی آن ها قرار گرفته شیوه ی شست و شو را نیز توضیح داده اند. این ظروف خط و خش برنمی دارند و به راحتی می توانید از قاشق و چنگال فلزی برای هم زدن غذا در آن استفاده کنید. ما با فروش عمده ظروف سرامیکی همچون آجیل خوری، ماگ، سرویس ناهارخوری، چای خوری، قندان، قابلمه، لیوان، قوری، پیاله، کاسه و... نیازهای آشپزخانه شما را برطرف می کنیم.

ظروف سرامیکی

یکی از نکات مهم هنگام خرید ظرف هایی که از جنس سرامیک هستند این است که به سرامیک صنعتی بودن بدنه ی ظرف توجه کنیم زیرا اگر کالا با روکش سرامیکی پوشانده شده باشد کیفیت مطلوب را به همراه نخواهد داشت. با توجه به مزایای بی شماری که به آن اشاره کردیم فرصت فروش عمده ظروف سرامیکی را به هیچ عنوان از دست ندهید.

تفاوت ظرفهای سرامیکی و سفالی :

جا دارد در این بخش از نوشتار در خصوص تفاوت ظرفهای سرامیکی و سفالی توضیحاتی ارائه شود. ممکن است برخی ظروف را که می بینید متوجه نشوید جنس آنها از سفال است یا اینکه با سرامیک ساخته شده اند. در واقع برخلاف ظاهر، مواد سازنده ی آنها کاملا متفاوت با یک دیگر است. سرامیک ها موادی هستند که بر اثر حرارت بالایی که به آنها وارد می شود ماهیت و ذاتشان عوض می شود. ظرفهایی که سرامیکی اند متشکل از خاک های اولیه هستند. در ساخت این دسته از ظروف قالب گیری انجام می شود و پس از این که ماده اولیه در قالب ریخته شد داخل کوره قرار میگیرد. حرارت کوره حدودا هزارو ششصد درجه است که نسبت به درجه حرارت کوره ای که سفال در آن قرار می گیرد، بیشتر است. هنگام لعاب گیری به دلیل تحمل حرارت بالاتر، این عملیات در ظرف های سرامیکی ساده تر از ظرف های سفالی است.

ظروف سرامیکی

ما با فروش عمده ظروف سفالی مرغوب، کالایی را به شما ارائه می دهیم که پایداری کیفیت آن تضمین شده است.